1808CC103MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC103MATME Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808CC103MATME
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 630V X7R 1808
Foi de date: 1808CC103MATME.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808CC103MATME
Număr parc 1808CC103MATME Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 630V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6248 pcs Fișa cu date 1808CC103MATME.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 10000pF