12105J0R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
12105J0R2ABTTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12105J0R2ABTTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 0.2PF 50V 1210
Foi de date: 12105J0R2ABTTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12105J0R2ABTTR
Număr parc 12105J0R2ABTTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 0.2PF 50V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 55731 pcs Fișa cu date 12105J0R2ABTTR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.05pF
Dimensiune / Dimensiune 0.119" L x 0.098" W (3.02mm x 2.50mm) Serie Accu-P®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.044" (1.13mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
descriere detaliata 0.2pF Thin Film Capacitor 50V 1210 (3225 Metric) capacitanță 0.2pF