12103C683KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C683KAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12103C683KAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 25V X7R 1210
Foi de date: 1.12103C683KAT2A.pdf2.12103C683KAT2A.pdf3.12103C683KAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 12103C683KAT2A
Număr parc 12103C683KAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.068UF 25V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) capacitanță 0.068µF