12102C102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12102C102MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12102C102MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 200V X7R 1210
Foi de date: 1.12102C102MAT2A.pdf2.12102C102MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12102C102MAT2A
Număr parc 12102C102MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 200V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 625380 pcs Fișa cu date 1.12102C102MAT2A.pdf2.12102C102MAT2A.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 200V
Toleranţă 1000pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 12102C102MAT2A Stil de plumb 0.037" (0.94mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - Descriere extinsă 1000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 1000PF 200V X7R 1210