1206SC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206SC102MAT1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206SC102MAT1A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
Foi de date: 1.1206SC102MAT1A.pdf2.1206SC102MAT1A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206SC102MAT1A
Număr parc 1206SC102MAT1A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 383022 pcs Fișa cu date 1.1206SC102MAT1A.pdf2.1206SC102MAT1A.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.060" (1.52mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF