1206CC562MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206CC562MAT1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206CC562MAT1A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 5600PF 630V X7R 1206
Foi de date: 1.1206CC562MAT1A.pdf2.1206CC562MAT1A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1206CC562MAT1A
Număr parc 1206CC562MAT1A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 5600PF 630V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4951 pcs Fișa cu date 1.1206CC562MAT1A.pdf2.1206CC562MAT1A.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.060" (1.52mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 5600pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 5600pF