12067C152MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12067C152MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12067C152MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 500V X7R 1206
Foi de date: 1.12067C152MAT2A.pdf2.12067C152MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12067C152MAT2A
Număr parc 12067C152MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1500PF 500V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 409378 pcs Fișa cu date 1.12067C152MAT2A.pdf2.12067C152MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.050" (1.27mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1500pF