12063C223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063C223MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12063C223MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 25V X7R 1206
Foi de date: 1.12063C223MAT2A.pdf2.12063C223MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12063C223MAT2A
Număr parc 12063C223MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.022UF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2186819 pcs Fișa cu date 1.12063C223MAT2A.pdf2.12063C223MAT2A.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 25V
Toleranţă 0.022µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 12063C223MAT2A Stil de plumb 0.037" (0.94mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 0.022UF 25V X7R 1206