12063C104MAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
12063C104MAT2S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12063C104MAT2S
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
Foi de date: 12063C104MAT2S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12063C104MAT2S
Număr parc 12063C104MAT2S Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1736835 pcs Fișa cu date 12063C104MAT2S.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF