12063C103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063C103MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12063C103MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 25V X7R 1206
Foi de date: 1.12063C103MAT2A.pdf2.12063C103MAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 12063C103MAT2A
Număr parc 12063C103MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6190 pcs Fișa cu date 1.12063C103MAT2A.pdf2.12063C103MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 10000pF