12062C683MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C683MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12062C683MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206
Foi de date: 12062C683MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12062C683MAT2A
Număr parc 12062C683MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 398522 pcs Fișa cu date 12062C683MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.068µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
12062C683JAT2A
12062C683JAT2A
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206