08055A960FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A960FAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08055A960FAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 96PF 50V NP0 0805
Foi de date: 1.08055A960FAT2A.pdf2.08055A960FAT2A.pdf3.08055A960FAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08055A960FAT2A
Număr parc 08055A960FAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 96PF 50V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 96pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 96pF