08055A4R3DAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A4R3DAQ2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08055A4R3DAQ2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805
Foi de date: 1.08055A4R3DAQ2A.pdf2.08055A4R3DAQ2A.pdf3.08055A4R3DAQ2A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08055A4R3DAQ2A
Număr parc 08055A4R3DAQ2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4.3pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 4.3pF