08054D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08054D106MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08054D106MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10UF 4V X5R 0805
Foi de date: 08054D106MAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 08054D106MAT2A
Număr parc 08054D106MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10UF 4V X5R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6403 pcs Fișa cu date 08054D106MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 08054D106MAT2A-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) capacitanță 10µF