08053K680FBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08053K680FBTTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08053K680FBTTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 68PF 25V 0805
Foi de date: 08053K680FBTTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08053K680FBTTR
Număr parc 08053K680FBTTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 68PF 25V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 155439 pcs Fișa cu date 08053K680FBTTR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serie Accu-P®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.044" (1.13mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
descriere detaliata 68pF Thin Film Capacitor 25V 0805 (2012 Metric) capacitanță 68pF