08053E823MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053E823MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08053E823MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.082UF 25V Z5U 0805
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08053E823MAT2A
Număr parc 08053E823MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.082UF 25V Z5U 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1193554 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 0.082µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.082µF Aplicații General Purpose