08052C561KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C561KAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08052C561KAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 560PF 200V X7R 0805
Foi de date: 1.08052C561KAT2A.pdf2.08052C561KAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08052C561KAT2A
Număr parc 08052C561KAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 560PF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1259112 pcs Fișa cu date 1.08052C561KAT2A.pdf2.08052C561KAT2A.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 200V
Toleranţă 560pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume 08052C561KAT2A-ND
08052C561KAT2A/4K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 08052C561KAT2A
Stil de plumb 0.037" (0.94mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 560PF 200V X7R 0805