08052C153JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C153JAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08052C153JAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 200V X7R 0805
Foi de date: 1.08052C153JAT2A.pdf2.08052C153JAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08052C153JAT2A
Număr parc 08052C153JAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.015UF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 846255 pcs Fișa cu date 1.08052C153JAT2A.pdf2.08052C153JAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.015µF