08052C102KAJ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C102KAJ2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08052C102KAJ2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Foi de date: 1.08052C102KAJ2A.pdf2.08052C102KAJ2A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 08052C102KAJ2A
Număr parc 08052C102KAJ2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5477 pcs Fișa cu date 1.08052C102KAJ2A.pdf2.08052C102KAJ2A.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1000pF