08051A331JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A331JAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 08051A331JAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
Foi de date: 1.08051A331JAT2A.pdf2.08051A331JAT2A.pdf3.08051A331JAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 08051A331JAT2A
Număr parc 08051A331JAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serie -
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 478-1287-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 330pF