0612YC474MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC474MAT2W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0612YC474MAT2W
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612
Foi de date: 0612YC474MAT2W.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0612YC474MAT2W
Număr parc 0612YC474MAT2W Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4474 pcs Fișa cu date 0612YC474MAT2W.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.94mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0612 (1632 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (Reverse Geometry) descriere detaliata 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
capacitanță 0.47µF Aplicații Bypass, Decoupling