0603YA152JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YA152JAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603YA152JAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 16V NP0 0603
Foi de date: 1.0603YA152JAT2A.pdf2.0603YA152JAT2A.pdf3.0603YA152JAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603YA152JAT2A
Număr parc 0603YA152JAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1500PF 16V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 1500pF