06035J2R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
06035J2R2ABTTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 06035J2R2ABTTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603
Foi de date: 06035J2R2ABTTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 06035J2R2ABTTR
Număr parc 06035J2R2ABTTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 210825 pcs Fișa cu date 06035J2R2ABTTR.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.05pF
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serie Accu-P®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.029" (0.73mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
descriere detaliata 2.2pF Thin Film Capacitor 50V 0603 (1608 Metric) capacitanță 2.2pF