06035C181MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06035C181MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 06035C181MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 180PF 50V X7R 0603
Foi de date: 1.06035C181MAT2A.pdf2.06035C181MAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 06035C181MAT2A
Număr parc 06035C181MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 180PF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4859 pcs Fișa cu date 1.06035C181MAT2A.pdf2.06035C181MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 180pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 180pF