0402YJ2R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
0402YJ2R2ABWTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0402YJ2R2ABWTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402
Foi de date: 0402YJ2R2ABWTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0402YJ2R2ABWTR
Număr parc 0402YJ2R2ABWTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 2.2PF 16V 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 407268 pcs Fișa cu date 0402YJ2R2ABWTR.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±0.05pF
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serie Accu-P®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
descriere detaliata 2.2pF Thin Film Capacitor 16V 0402 (1005 Metric) capacitanță 2.2pF