04023J0R2PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R2PBSTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 04023J0R2PBSTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402
Foi de date: 04023J0R2PBSTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 04023J0R2PBSTR
Număr parc 04023J0R2PBSTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49512 pcs Fișa cu date 04023J0R2PBSTR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.02pF
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serie Accu-P®
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 478-4392-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss descriere detaliata 0.2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
capacitanță 0.2pF