0306ZC223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0306ZC223MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0306ZC223MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 10V X7R 0306
Foi de date: 1.0306ZC223MAT2A.pdf2.0306ZC223MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0306ZC223MAT2A
Număr parc 0306ZC223MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.022UF 10V X7R 0306 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 259550 pcs Fișa cu date 1.0306ZC223MAT2A.pdf2.0306ZC223MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.024" (0.61mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0306 (0816 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (Reverse Geometry) Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) capacitanță 0.022µF