0201YA110JAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YA110JAQ2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0201YA110JAQ2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 11PF 16V NP0 0201
Foi de date: 1.0201YA110JAQ2A.pdf2.0201YA110JAQ2A.pdf3.0201YA110JAQ2A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0201YA110JAQ2A
Număr parc 0201YA110JAQ2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 11PF 16V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 11pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) capacitanță 11pF