02011JR25ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02011JR25ZBSTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02011JR25ZBSTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201
Foi de date: 02011JR25ZBSTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 02011JR25ZBSTR
Număr parc 02011JR25ZBSTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 0.25PF 100V 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247553 pcs Fișa cu date 02011JR25ZBSTR.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.01pF
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serie Accu-P®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Alte nume 02011JR25ZBSTR/500
02011JR25ZBSTR\500
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss descriere detaliata 0.25pF Thin Film Capacitor 100V 0201 (0603 Metric)
capacitanță 0.25pF