H3KKH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3KKH-1006G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: H3KKH-1006G
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului IDC CBL - HHPK10H/AE10G/HHPK10H
Foi de date: 1.H3KKH-1006G.pdf2.H3KKH-1006G.pdf3.H3KKH-1006G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile H3KKH-1006G
Număr parc H3KKH-1006G Producător ASSMANN WSW Components
cantitate valabila 14165 pcs Fișa cu date 1.H3KKH-1006G.pdf2.H3KKH-1006G.pdf3.H3KKH-1006G.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie - Pitch - Conector 0.100" (2.54mm)
Pitch - cablu 0.050" (1.27mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 10 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 0.500' (152.40mm, 6.00") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Polarizing Key descriere detaliata 10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")