DN-19SRV-42U-SW-N
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19SRV-42U-SW-N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DN-19SRV-42U-SW-N
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului SERVER CABINET 19" 42U BLACK
Foi de date: DN-19SRV-42U-SW-N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DN-19SRV-42U-SW-N
Număr parc DN-19SRV-42U-SW-N Producător ASSMANN WSW Components
Descriere SERVER CABINET 19" 42U BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5949 pcs Fișa cu date DN-19SRV-42U-SW-N.pdf
Greutate 327 lbs (148.3kg) Ventilare Top
Tip Cabinet Rack Stil Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serie Digitus®
Șine de montare Two Pair Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Metal, Steel Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Cable Entry Systems, Removable Sides Uşă Glass (Front), Steel (Rear)
Dimensiuni - panou - Dimensiuni - în general 39.370" L x 23.620" W x 88.670" H (1000.00mm x 599.95mm x 2252.22mm)
descriere detaliata Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 23.620" W x 88.670" H (1000.00mm x 599.95mm x 2252.22mm) Black Culoare Black