AWH24G-0232-T
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWH24G-0232-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AWH24G-0232-T
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD
Foi de date: AWH24G-0232-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
84 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AWH24G-0232-T
Număr parc AWH24G-0232-T Producător Assmann WSW Components
Descriere CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71483 pcs Fișa cu date AWH24G-0232-T.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Brass Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Cable/Wire
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie -
Row Spacing - împerecherea Shrouded - 4 Wall Starea RoHS Tray
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.130" (3.30mm) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 24
Număr de contacte - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material - Izolație All Codul producătorului AWH24G-0232-T
Lungime - Post (împerechere) - Materialul de izolație Tin
Înălțimea izolației - Caracteristici Keying Slot
Descriere extinsă 24 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Descriere CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD
Ratingul curent 3A Curent - maxim / contact Latch Lock/Eject Hooks, Long
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Contactați Finish - Postați Flash Contact Finish - Împerechere 0.669" (17.00mm)
Tip conector Header Diametrul actual Gray
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AWH24G-0232-T-R
AWH24G-0232-T-R
Producători: ASSMANN WSW Components
Descriere: CONN HEADER 24POS VERT LONG GOLD