AWH20G-0202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH20G-0202-IDC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AWH20G-0202-IDC
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN PIN IDC 20POS W/O MT EAR
Foi de date: AWH20G-0202-IDC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
84 pcs
168 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AWH20G-0202-IDC
Număr parc AWH20G-0202-IDC Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CONN PIN IDC 20POS W/O MT EAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23983 pcs Fișa cu date AWH20G-0202-IDC.pdf
Tipul sârmei Ribbon Cable Sârmă ecartament -
Serie - Spațierea rândului 0.100" (2.54mm)
Pas 0.100" (2.54mm) ambalare Tray