AWG28-37/F/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-37/F/300 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AWG28-37/F/300
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CBL RIBN 37COND 0.050 MULTI 25'
Foi de date: AWG28-37/F/300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AWG28-37/F/300
Număr parc AWG28-37/F/300 Producător ASSMANN WSW Components
cantitate valabila 2273 pcs Fișa cu date AWG28-37/F/300.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie AWG
Lățime panglică 1.850" (46.99mm) Panglica Grosime 0.035" (0.89mm)
Evaluări UL Style 2651 Pas 0.050" (1.27mm)
Alte nume AE37M-25 Temperatura de Operare -10°C ~ 105°C
Numărul de conductori 37 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 25.0' (7.62m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Jacket Culoare Multiple Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Resiztenta izolarii 100 MOhms Primul marcator al dirijorului -
Caracteristici - descriere detaliata Flat Ribbon Cable Multiple 37 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG Materialul conductorului Copper, Tinned