AKSO-200/G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKSO-200/G
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK
Foi de date: AKSO-200/G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKSO-200/G
Număr parc AKSO-200/G Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1181632 pcs Fișa cu date AKSO-200/G.pdf
Tip Open Top Serie -
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume AKSO-200-G-BLK-R
AKSO-200-G-BLK-R-ND
Numărul de poziții sau pinii (grilă) 2 (1 x 2)
Înălţime 0.136" (3.46mm) Gen Female Sockets
descriere detaliata 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.079" (2.00mm) Gold Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AKSNT/G-BLUE
AKSNT/G-BLUE
Producători: ASSMANN WSW Components
Descriere: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLU
In stoc: 1462139 pcs
Descarca: AKSNT/G-BLUE.pdf
RFQ
AKSPLT-Z-BLK
AKSPLT-Z-BLK
Descriere: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" TIN
In stoc: 5074 pcs
Descarca: AKSPLT-Z-BLK.pdf
RFQ
AKSO-200-Z-BLUE-R
AKSO-200-Z-BLUE-R
Descriere: CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
Descarca: AKSO-200-Z-BLUE-R.pdf
AKSPLT-Z-RED
AKSPLT-Z-RED
Descarca: AKSPLT-Z-RED.pdf
AKSO-200-Z-RED-R
AKSO-200-Z-RED-R
Descriere: CONN SHUNT 2MM TIN/RED
Descarca: AKSO-200-Z-RED-R.pdf
AKSNT/Z BLACK
AKSNT/Z BLACK
Descriere: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLK
Descarca: AKSNT/Z BLACK.pdf
AKSO-200-G-RED-R
AKSO-200-G-RED-R
Descriere: CONN SHUNT 2MM GOLD/RED
Descarca: AKSO-200-G-RED-R.pdf
AKSPLTG-BLACK
AKSPLTG-BLACK
Descriere: CONN SHUNT 2.54MM AU 13.5MM BLK
Descarca: AKSPLTG-BLACK.pdf
AKSO-200-G-BLUE-R
AKSO-200-G-BLUE-R
Descriere: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLUE
Descarca: AKSO-200-G-BLUE-R.pdf
AKSPLT-Z-BLK-R
AKSPLT-Z-BLK-R
Descriere: CONN SHUNT 2.54MM TIN 13.5MM BLK
Descarca: AKSPLT-Z-BLK-R.pdf
AKSPLT-G-BLK
AKSPLT-G-BLK
Descriere: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" GOLD
Descarca: AKSPLT-G-BLK.pdf
AKSO-200/Z
AKSO-200/Z
Descriere: CONN SHUNT 2MM TIN/BLACK
Descarca: AKSO-200/Z.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW