AFFC-100-28-102-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-100-28-102-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 10
Foi de date: AFFC-100-28-102-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-100-28-102-11
Număr parc AFFC-100-28-102-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 10 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43927 pcs Fișa cu date AFFC-100-28-102-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Numărul de conductori 28
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm)
Lungime 4.000" (101.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 28 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 4.000" (101.60mm) Tip cablu FFC, FPC