AFFC-100-20-305-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-100-20-305-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului FFC CABLE 1.00MM 20 CONDUCTOR 30
Foi de date: AFFC-100-20-305-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-100-20-305-11
Număr parc AFFC-100-20-305-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere FFC CABLE 1.00MM 20 CONDUCTOR 30 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32107 pcs Fișa cu date AFFC-100-20-305-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Numărul de conductori 20
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm)
Lungime 12.0" (304.8mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 20 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm) Tip cablu FFC, FPC