AFFC-100-08-203-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-100-08-203-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 203
Foi de date: AFFC-100-08-203-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-100-08-203-11
Număr parc AFFC-100-08-203-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 203 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78265 pcs Fișa cu date AFFC-100-08-203-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Alte nume AE11353
AFFC-100-08-203-11-ND
Numărul de conductori 8 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm) Lungime 8.000" (203.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 8 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 8.000" (203.20mm)