AFFC-050-20-153-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-20-153-11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-050-20-153-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CABLE FFC 20POS 0.50MM 6"
Foi de date: AFFC-050-20-153-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-050-20-153-11
Număr parc AFFC-050-20-153-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CABLE FFC 20POS 0.50MM 6" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62668 pcs Fișa cu date AFFC-050-20-153-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.020" (0.50mm) Numărul de conductori 20
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm)
Lungime 6.000" (152.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 20 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm) Tip cablu FFC, FPC