AFFC-050-18-102-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-18-102-11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-050-18-102-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CABLE FFC 18POS 0.50MM 4"
Foi de date: AFFC-050-18-102-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-050-18-102-11
Număr parc AFFC-050-18-102-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CABLE FFC 18POS 0.50MM 4" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28690 pcs Fișa cu date AFFC-050-18-102-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.020" (0.50mm) Alte nume AE11333
AFFC-050-18-102-11-ND
Numărul de conductori 18 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm) Lungime 4.000" (101.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 18 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm)