AFFC-050-07-051-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFFC-050-07-051-11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CABLE FFC 7POS 0.50MM 2'
Foi de date: AFFC-050-07-051-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFFC-050-07-051-11
Număr parc AFFC-050-07-051-11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CABLE FFC 7POS 0.50MM 2' Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47755 pcs Fișa cu date AFFC-050-07-051-11.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.020" (0.50mm) Numărul de conductori 7
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.138" (3.50mm)
Lungime 2.000" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 7 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 2.000" (50.80mm) Tip cablu FFC, FPC