ADS37A-KG-TAXB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS37A-KG-TAXB5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADS37A-KG-TAXB5
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.ADS37A-KG-TAXB5.pdf2.ADS37A-KG-TAXB5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADS37A-KG-TAXB5
Număr parc ADS37A-KG-TAXB5 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13934 pcs Fișa cu date 1.ADS37A-KG-TAXB5.pdf2.ADS37A-KG-TAXB5.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie -
ambalare Tray Alte nume ADS37A-KG-TAXB5-R
ADS37A-KG-TAXB5-R-ND
AE10989
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Board Lock, Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact -
Contactați Finish Thickness Flash Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui 0.590" (14.99mm)