A-TB762-VJ04H
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB762-VJ04H
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB762-VJ04H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB762-VJ04H
Număr parc A-TB762-VJ04H Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112796 pcs Fișa cu date A-TB762-VJ04H.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 12-30 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serie A-TB762 Filet M3
Material șurub - Placare Steel - Zinc Plated Pozitii pe nivel 4
Pas 0.300" (7.62mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole Actual 20A