A-TB762-HA10V
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB762-HA10V
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB762-HA10V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB762-HA10V
Număr parc A-TB762-HA10V Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52721 pcs Fișa cu date A-TB762-HA10V.pdf
Terminarea sârmei Screwless Sârmă ecartament 14-24 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub -
Serie A-TB762 Filet -
Material șurub - Placare - Pozitii pe nivel 10
Pas 0.300" (7.62mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side), Lever Actuated
descriere detaliata 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole Actual 10A