A-TB508-TP11
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB508-TP11
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB508-TP11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB508-TP11
Număr parc A-TB508-TP11 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26576 pcs Fișa cu date A-TB508-TP11.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 14-22 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub -
Serie A-TB508 Filet -
Material șurub - Placare - Pozitii pe nivel 11
Pas 0.200" (5.08mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -33°C ~ 120°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT) Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 11 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Actual 10A