A-TB508-HA18V
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB508-HA18V
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB508-HA18V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB508-HA18V
Număr parc A-TB508-HA18V Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33030 pcs Fișa cu date A-TB508-HA18V.pdf
Terminarea sârmei Screwless Sârmă ecartament 14-24 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub -
Serie A-TB508 Filet -
Material șurub - Placare - Pozitii pe nivel 18
Pas 0.200" (5.08mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici Interlocking (Side), Lever Actuated
descriere detaliata 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Actual 10A