A-TB500-VG10SB
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB500-VG10SB
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM
Foi de date: A-TB500-VG10SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB500-VG10SB
Număr parc A-TB500-VG10SB Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43112 pcs Fișa cu date A-TB500-VG10SB.pdf
Lungimea benzii de cablu 6-7mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 14-22 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Cuplu - Șurub 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Stilul de terminare Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serie -
Dimensiunea șurubului M3 Pozitii pe nivel 10
Conectați cablul de intrare 90° Pas 0.197" (5.00mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C
Numărul de poziții 10 Număr de niveluri 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea izolației 0.575" (14.60mm) Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Head Orientation -
Caracteristici - descriere detaliata 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Curent - UL 10A Curent - IEC -