A-TB500-TL24SB
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB500-TL24SB
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERMINAL BLOCK
Foi de date: A-TB500-TL24SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB500-TL24SB
Număr parc A-TB500-TL24SB Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERMINAL BLOCK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28664 pcs Fișa cu date A-TB500-TL24SB.pdf
Terminarea sârmei Screw - Leaf Spring, Wire Guard Sârmă ecartament 12-22 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serie A-TB500 Filet M2.5
Material șurub - Placare Steel - Zinc Plated Pozitii pe nivel 24
Pas 0.197" (5.00mm) ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Materialul carcasei Thermoplastic Caracteristici -
descriere detaliata 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Actual 10A