A-TB500-OP10
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB500-OP10
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM
Foi de date: A-TB500-OP10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB500-OP10
Număr parc A-TB500-OP10 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 208873 pcs Fișa cu date A-TB500-OP10.pdf
Lungimea benzii de cablu - Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG - Tensiune - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Unshrouded Cuplu - Șurub -
Stilul de terminare Solder Serie -
Dimensiunea șurubului - Pozitii pe nivel 10
Conectați cablul de intrare - Pas 0.197" (5.00mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C
Numărul de poziții 10 Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea izolației 0.079" (2.00mm) Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Head Orientation Vertical
Caracteristici - descriere detaliata 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
Curent - UL 10A Curent - IEC -
Contact Lungimea coada 0.138" (3.50mm) Contactați terminarea împerecherii -