A-TB381-TH24
Prezentarea produsului
Număr parc: A-TB381-TH24
Producator / Marca: ASSMANN WSW Components
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 24POS 3.81MM
Foi de date: A-TB381-TH24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A-TB381-TH24
Număr parc A-TB381-TH24 Producător ASSMANN WSW Components
Descriere TERM BLOCK PLUG 24POS 3.81MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24857 pcs Fișa cu date A-TB381-TH24.pdf
Lungimea benzii de cablu 5-6mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16-28 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Cuplu - Șurub 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Stilul de terminare Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serie -
Dimensiunea șurubului M2 Pozitii pe nivel 24
Conectați cablul de intrare 90° Pas 0.150" (3.81mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C
Numărul de poziții 24 Număr de niveluri 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea izolației 0.402" (10.20mm) Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Head Orientation -
Caracteristici Interlocking (Side) descriere detaliata 24 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Curent - UL 10A Curent - IEC -